0212 438 82 36
0554 361 77 70
Nazmi NALBANT Elk.Yük. Müh. İş Güvenliği Uzmanı

1979 yılında Yıldız  Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde MBA yaptı. Elektrik Malzemeleri Üretim Sektöründe değişik firmalarda 35 yıl boyunca Genel Müdürlük, Genel Müdür Yardımcılığı, Teknik Direktörlük, Üretim, Kalite, Tasarım ve Proje, Teknik Departmanlarda yöneticilik yaptı. Mükemmellik yolculuğundaki gelişme-öğrenme ve keşfetme  merakı nedeniyle yaklaşık 25 yıldır çeşitli eğitimler aldı ve Work-Shop’lara katıldı. Karşılıksız hizmet kulüplerinde 20 yıl boyunca sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı, liderlik ve başkanlık yaptı. 2012 Yılında Koçluk ve NLP Eğitimleri aldı. Kurumlarda  “Kurumsal Eğitimler” verdi.  “İntegral Liderlik” ve “Uyanış” adlı Eğitimleri de open-eğitim  olarak verdi. 2012-2013 yıllarında  Yönetim Danışmanlığı, Teknik Danışmanlık, Kurumsal Koçluk ve Yönetici Koçluğu yaptı. 2013 yılında İş Güvenliği Uzmanı oldu.

Sosyal Psikoloji doktora programında tez aşamasında olan Nazmi Nalbant’ın insana dair, insanın kendini geliştirmesi ve evrensel bakış açısı kazanmasıyla  ilgili ilk kitabı                 “Mavinin Adı Ne? İNSAN “ Haziran 2013 te kitapçılarda yerini aldı. 

Dr Resul YAMAN İş Yeri Hekimi
Çakraz İlköğretim Okulu'nda ilk okul Reşadiye İmam Hatip Lises'inde orta okul' okudu ve 1999 Reşadiye Lisesi'ni bitirdi.
 
2005 yılında İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakületsi'ni bitirdi. 2004-2005 yıllarında fakültede okurken saç dökülmesi problemi belirgenleşti ve bu konuyla ilgili araştırmalarına Cerrahpaşa Tıp Fakultesi'nde başladı. Bir cildiye Profesörünün, senin dökülmen androjenik ve genetiğinde var yapabiliceğin pek fazla bir şey yok demesine rağmen dökülmeyi durdurmak adına andorejen blokeri finasterit , diğer bitkisel ilaç ve vitamin takviyelerini araştırdı ve denedi.
 
2005-2006 yılları arasında Diyarbakır'da mecburi hizmetini tamamladı bu sırada saç dökülmesi iyice belirginleşti. İstanbul'a döndüğünde, en kesin çözümün şaç ekimi olduğuna karar verdi saç ekimi üzerine çalışmaya karar verip medikal estetik eğitimleri ve sertifika proğramlarına katıldı ve kendi saçlarını ektirdi.2008-2009 yılları arasında saç ekiminde nakil sonrası ciddi boyutlara varan kayıpların olduğunu ve bu frenin bir şekilde önüne geçilmesi gerektiğini gözlemledi.2008 yılı sonlarında Uzak Doğu seyahetleri yapan Kimya Mühendisi bir saç ekimi hastasının önerisi ile prp yöntemini araştırmaya başladı ve ilk olarak Kimya Mühendisi hastasında denedi. Prp yönteminde en uygun prp tüpünü ve en ideal yapılma sürelerini belirledi ve saç nakli sırasında köklerinde prp solüsyonu içinde beklemesi gerekliliğni gördü. Ekim sonrası ilk bir hafta köklerin ödemden dolayı iyi beslenemdiğini ve dışardan oksijen desteği ile şok dökülmenin % 50 azaltıldığını gördü.
 
İstanbul'da 
 
Başarı Cerrahi Tıp Merkezi, 
 
Medicine Hospital Hastanesi, Güzellik Merkezi, 
 
Hair Extreme İstanbul (saç ekim merkezi) kurdu ve çalıştı.
 
Halen; Araf Cerrahi Merkezi kurucu ortağı ve saç ekimi merkezinde çalışmaktadır.
Yazılım Uz. Muhammet Dizieğri

Hacımehmet Cingil İ.Ö.O. , Küçükköy EML Bilgisayar Programcılığı ve Ordu Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünde okudu.

G.O.Paşa belediyesi ve Hipermedya reklam ajansında staj yaptı.

Bilgisayar ve Web Programcılığı üzerinde kendisini geliştirdi. ASP, ASP.NET , MSSQL , C# , C++ , DELPHI yazılım dillerine hakim.

Hipermedya , OZC Grup , Mavera İnteraktif gibi Türkiyenin önde gelen reklam ajanslarında çalıştı.

Fidase Sağır İş Güvenliği Uzmanı

2009 Yılında Almanya Hohenheim Universty : Bitki besleme, Organik tarım ve Ekolojik Tarım ,Kültür mantarı yetiştiriciliği, Minör sebze yetiştiriciliği, Doku kültürü(Erik’te) ,Biyoteknoloji (Almanya) Alanlarında staj yapmıştır.
2010 Eyüp İlçe Tarım'da Bayilik ve Gıda Denetleme,Mikro Kredi alanlarında staj yapmıştır.
2011 Yılında Çukurova Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Toprak ve Bitki Besleme Bölümü Mezunudur.

Dr Bedri Çalışkan

Bulgaristanın Eski Cuma kentinde doğmuştur.
1994 - 2000 yıllarında Varna Tıp Üniversitesi Tıp Doktoru  ve 2008 - 2012 Varna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlık eitimlerini tamamlamıştır.

S.O.S Sağlık kuruluşunda Acil Hekimlik yapmıştır.
2008 - 2012 Yıllarında Varna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanlığı yapmıştır.
2014 Yaman OSGB'de İşyeri hekimi olarak çalışmaktadır.